Skorzystaj z najlepszego darmowego programu

i przekaż 1% potrzebujacym!

Pit Projekt

Wypełnij pit w zaledwie 5 minut

PROJEKT PIT

to zrozumiały i prosty dla każdego podatnika program do wypełniania rozliczeń rocznych PIT.

Na bazie lat doświadczeń pracy nad programem przekazujemy Państwu produkt który cechują: łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, mechanizmy pomocy ułatwiające wypełnianie zeznań podatkowych, 2 tryby pracy do wyboru (kreator PIT-Asystent oraz aktywne formularze), obsługa wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami, wysyłka elektroniczna do systemu, eDeklaracje MF, aktualizacje automatyczne, gwarantujące zawsze pracę w najnowszej wersji programu.

Pobierz WYPEŁNIJ ONLINE

Sporządzajac roczne zeznanie podatkowe programem, wspierasz działalność organizacji Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
dziękuje za przekazany 1% podatku

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

KRS: 0000069136

O FUNDACJI

  

      Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, utworzona w 1991 r. w Zabrzu, przyjęła za cel wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w leczeniu zagrożonego serca oraz wielopłaszczyznowe wspieranie kardiochirurgii. Jest innowacyjną instytucją wysokich technologii. We własnym Instytucie Protez Serca prowadzi badania naukowe i prace wdrożeniowe związane z polskim sztucznym sercem (Mechaniczny System Wspomagania Serca RELIGA HEART), biologicznymi protezami zastawek serca do korekcji wad serca (bank tkanek), robotem chirurgicznym (ROBIN HEART) i innowacyjnymi narzędziami chirurgii oraz inżynierią tkankową wykorzystywaną w celach leczniczych.

 

 

      Jej osiągnięcia w zakresie nowych technologii medycznych od lat zdobywają uznanie w kraju i na świecie, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. 

 

 

 

 

W obsłudze programu PIT pomoże Ci zintegrowany pomocnik, który wskaże Ci drogę oraz pomoże wybrać odpowiednie opcje.

Wypełnienie zeznania rocznego nie było jeszcze tak proste.

GP Soft eOPP Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi PIT Projekt 1%